TRIO KARRIER OLDAL

Kontroller pozíció

A TRIOgroup cégcsoport kontroller pozícióba keresi új kollégáját.

Feladatok:

Havi kontrolling jelentések megírása

Rövid és középtávú tervek, illetve havi előrejelzések elkészítésében való részvétel

Terv, tény és előrejelzési adatok elemzése

Beszámoló rendszer folyamatos ellenőrzése, felülvizsgálata

Termék kalkulációk

Vezetői döntések előkészítése

Könyvelés támogatása

Elvárások:

Felsőfokú szakirányú végzettség

Kontrolling területen szerzett, legalább 4-5 éves szakmai tapasztalat

Magas szintű informatikai ismeretek (excel, access)

Analitikus gondolkodásmód, elemző készség

Önállóság, precizitás, megbízhatóság

Rendszerszemlélet

Előny:

Vállalkozási ismeretek

Vendéglátóipari – kereskedelmi szektori ismerete

Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

Biztos és folyamatosan fejlődő céges háttér

Szakmai fejlődési és karrierlehetőség

Versenyképes jövedelem

Kiváló csapatszellem

Modern irodai környezet Budapest 21. kerületében

Fényképes önéletrajzokat az címre várjuk, a pozíció megjelölésével!

Pultos - kasszás pozíció

pultos - kasszás pozíció

A TRIOgroup cégcsoport TRIOpizza és TRIOburger üzletei bővülő csapatába új munkatársakat keres gyorséttermi kasszás pozícióba, azonnali belépéssel, teljes foglalkoztatottsággal.

Feladatok:

kiszolgálás kasszakezelés

Elvárások:

minimális tapasztalat hasonló területen lendületes munkavégzés lojális hozzáállás

biztos céges háttér és dinamikusan fejlődő cég

fiatal csapat és jó csapatszellem

egyéni fejlődési lehetőség

karrierlehetőség

Fényképes önéletrajzokat az allas@triogroup.hu címre várjuk, a pozíció megjelölésével!

Pizzaszakács pozíció

A TRIOgroup cégcsoport TRIOpizza és TRIOburger üzletei bővülő csapatába új munkatársakat keres pizzaszakács pozícióba, azonnali belépéssel, teljes foglalkoztatottsággal.

Feladatok:

pizza előkészítés, feltétezés, sütés

pálya tisztántartása

Elvárások:

lehetőleg szakirányú végzettség

legalább 1 éves tapasztalat pizzaszakács pozícióban lendületes munkavégzés

lojális hozzáállás

Csatlakozz csapatunkhoz!

Folyamatosan keressük leendő kollégáinkat.
Ha úgy érzed, hogy megállnád a helyed a TRIO-nál, akkor jelentkezz!
Fényképes önéletrajzokat az allas@triogroup.hu címre várjuk, a pozíció megjelölésével!

Form Object

middle middle